Akcióval ünnepli negyedik születésnapját a WizzTours Kft!

A mai nap során négy éves lett a WizzTours Kft.

És ennek megfelelően egy akciót jelentettek be, melynek segítségével, €10 / éjszaka kedvezményben részesülhettek.

Lássuk is a részleteket!

WizzTours (2017 október 2)

Aki a 2017. október 8. 23:59-ig CEST (Central European Summer Time)  tartó időszakban lefoglalja a cég valamelyik utazási csomagját (repülőjegy + szálloda) azoknak €10 / éjszaka kedvezményt biztosít a WizzTours Kft. a foglalásuk végösszegéből. Amennyiben az utazásuk a  2017. október 4. és 2018. március 31. közötti indulási dátummal rendelkező repülőjegy + hotel utazási időszakba esik.  A kedvezményhez a HAPPYBIRTHDAY promóciós kódot felhasználva juthattok hozzá. A kedvezmény csak és kizárólag a  wizztours.com weboldalon keresztül történt foglalásokra érvényes. A használatba vételhez pedig nem kell mást tennetek, mint a fent említett weboldalon beütni a kódot, még a keresés elindítása előtt. A kedvezmény mértéke az utazás időtartamától függ: a rendszer automatikusan csökkenti az árat annyiszor 10 euróval, ahány éjszakát megadott, és más akciókkal nem vonható össze. Az ajánlat a maximum 9 főre tartozó foglalásokra érvényes.

A tájékoztatás nem teljeskörű, az akcióban résztvevő úticélok listájáért, valamint a további feltételekért látogassátok meg a wizztours.com weboldalt.

Amennyiben pedig bármi kérdésetek van, akár a foglalást, a WizzTours-t, vagy a WizzAir-t, illetően, akkor ne habozzatok megkeresni minket. Akár a kommentek között, akár az elérhetőségeinken.

Ha tetszett ez a cikk, akkor kérlek nyomjatok rá egy like-t, és osszátok meg, hogy minél több embert elérhessünk. Ha szeretnétek értesülni további akciós ajánlatokról, a heti hírekről, illetve minden egyéb tartalmunkról, akkor iratkozzatok fel a WordPress rendszerén keresztül, vagy kövessetek minket az alábbi közösségi média platformok mindegyikén.


icon-facebook-50x50       twitter_Color_Icon     instagram-logo-homepage-50x50   tumblr-50x50

Szutor Márk

Facebook: http://www.facebook.com/szutor.mark
Twitter: http://www.twitter.com/szutormark
YouTube: http://www.youtube.com/user/szutormark
Instagram: http://www.instagram.com/szutormark
Email: szutor.mark@mndsblog.com

wizz_tours_logo_version_1wizz_header_2015

© Szutor Márk
Copyright by M&D’s Blog 2014 – ©

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.